Monitoring veřejných rejstříků

Jste si jistí, že před vámi váš obchodní partner něco důležitého netají?
A co vaši klíčoví zaměstnanci, nechystají něco za vašimi zády?

Co se stane, když váš důležitý zákazník zkrachuje? Co když z firmy se kterou obchodujete odejdou důležití lidé? Bude ještě schopna dostát svým závazkům? Co když váš konkurent pohltí vašeho dodavatele? Co když si Vaši zaměstnanci potají založí vlastní firmu a přetáhnou k sobě vaše zákazníky?

Čím dříve se dozvíte, že se něco děje, tím větší máte šanci, že se s přicházející situací dokážete úspěšně vypořádat.

Co se s tím dá dělat

Pokud chcete mít klidnější spaní, objednejte si naši službu Monitoring veřejných rejstříků a budete dostávat automatické e-maily, pokud dojde k těmto událostem: Díky naší webové aplikaci se všechny tyto a další informace dozvíte ještě ten den, kdy je soud nebo jiný orgán zapíše do příslušného veřejného rejstříku. Při monitoringu více subjektů poskytujeme množstevní slevy.

Záruka

Za správnou funkcí našeho softwaru si stojíme. Pokud by se přece jen stalo, že by nám unikla nějaká změna u monitorovaného subjektu, nejen že Vám vrátíme všechny peníze, které jsme za monitoring inkasovali, ale jako omluvu Vám vyplatíme desetinásobnou sumu.

Objednávka

Více informací a objednávky na adrese:
nebo na telefonním čísle 533 533 763.
Dobrý den,

monitorovaný subjekt Jan Novák navýšil svůj podíl ve firmě Novák a syn, s.r.o., z 40 na 60 procent. Změna byla sepsána u notáře dne 27.7.2011 a zapsána obchodním soudem dnes, 2.8.2011.

S pozdravem
Monitoring rejstříků
Fragia Consulting s.r.o.
http://www.fragia.cz/monitoring/
*/?>